top of page

M-Files

M-files işinizin daha önemli kısımlarına zaman ayırmanız için , gerekli döküman ve e-mail'ları kolayca önünüze serer . Bu da müşterilerinize ve iş sahiplerine daha hızlı ve kaliteli hizmet sağlamanızı sağlar . M-files size e-mail, dökümanlar, müşteri detayları, şipariş numaraları ve proje içeriği gibi kullanışlı bilgileri bize gösterir başka bir sistem veya arşivde olmasına rağmen. Diğer özelliklerine baktığımızda ise yüklenilen her dökümanın tek bir kopyasını tutarak hangi dosyanın hangi verisyonunda çalıştığınızı karıştırmayacak şekilde kolaylaştır.

Belgelerin doğru iş akışlarına gitmesini sağlar ( İş akışı kurum veya kuruluşların ortaya koyduğu faaliyetleri bir düzen ve planlama içerisine devam etmesini sağlar) doğru saklama politikaları ile sadece yetkisi bulanan kulanıcılar erişebilir.


Kayıtlı dökümanların nerde olduğu önemli değil neyi aradığınızı bilmeniz yeterli bunu sağlayan ise metadata kartıdır, metadata kartı döküman ile ilgili sizin belirlediğiniz bilgileri tutar. M-files'ın güzel yanlarından biride Microsoft Office programlarının çoğuyla entegre çalışmasıdır bunlara örnek vermek gerekirse Word, Excel, Outlook ve PowerPoint gibi.
8 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page